O násReklamační řádJak nakupovatJak odprodatKontaktObchodní podmínky
Kategorie
Facebook

Allview VIVA H701 LTE 7

Allview VIVA H701 LTE 7
7" o rozlišení 1024 x 600. Android 5.1. Wi-Fi, 3G modul, Bluetooth, LTE, operační paměť 1 GB.
Výrobce Allview
 
Skladem1
Cena1 690,- Kč

Popis produktu

Allview VIVA H701 LTE

Jste často na cestách a přejete si být stále mobilní? Tablet VIVA H701 LTE je pro Vás tou pravou volbou. Budete mít stále přístup k důležitým e-mailům a dokumentům. Můžete ho využít v každodenním životě! Tablet má 7'' velké LCD s HD rozlišením 1024 x 600, na kterém zobrazíte všechny potřebné údaje.

Rychlý internet

Rychlý LTE internet umožňuje sledovat kdekoliv aktuální dění na internetu. Streamujte online videa, nebo komunikujte s přáteli ze zahraničí. Díky přední 2Mpx kameře můžete uskutečňovat také videohovory.Díky čtyřjádrovému procesoru Cortex A53 taktovanému na 1 GHz nečekáte, všechno je krásně plynulé. Tablet má navíc 1GB RAM a 8GB úložiště, které můžete kdykoliv rozšířit paměťovou kartou 32GB, takže budete mít vždy všechny důležité dokumenty u sebe.

To nejlepší pro vás

Užívejte si rychlý LTE internet s tabletem Allview Viva H701 LTE. Tablet má 7’ velké HD LCD a nejnovější Android 5.1 Lollipop, díky čemuž je jeho každodenní používání zábavou. Dále vás potěší i dvojice fotoaparátů. Díky nim můžete zaznamenávat okamžiky vašeho života. Hlavní kamera nabízí funkce jako HDR, automatická detekce obličeje, panorama, vokální snímání, nebo třeba sériové snímání.

Praktická vychytávka

Fotografie, které vytvoříte, můžete rovnou i upravit. Díky aplikaci pro úpravu je můžete například krásně oživit, pomocí speciálních efektů nebo rámečků. S funkcí Wi-Fi Direct jednoduše přenášíte soubory mezi zařízeníma a pomocí Bluetooth se můžete připojit k nejbližší tiskárně a vytisknout si důležité dokumenty.

Klíčové vlastnosti

Tablet s displejem 7" o rozlišení 1024 x 600. Android 5.1. Wi-Fi, 3G modul, Bluetooth, LTE, operační paměť 1 GB. Interní paměť 8 GB + rozšíření díky microSDHC.